Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az Ynev Világának és az RPGenerations menekülttábora és fórumos szerepjáték oldal archívum, bármely rendszer számára. Codex, WOD, Magus, Shadowrun, stb...
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Új Hozzászólások
» Nadír Könnyei - Archívum
Dún Medve Fogadó I_icon_minitimeby Dierol 2015-08-07, 20:46

» Törött Dob (Általános Beszélgetés)
Dún Medve Fogadó I_icon_minitimeby Admin 2015-05-13, 17:50

» Fórumkodás és kalandmentés
Dún Medve Fogadó I_icon_minitimeby Admin 2015-05-13, 17:49

» Dún Medve Fogadó
Dún Medve Fogadó I_icon_minitimeby Dierol 2015-04-26, 17:27

» Nadír Könynei
Dún Medve Fogadó I_icon_minitimeby Dierol 2015-04-25, 19:13

» Észrevételek
Dún Medve Fogadó I_icon_minitimeby Navaratna 2015-04-24, 20:36

» Nadír Könnyei 2015 OverLoad
Dún Medve Fogadó I_icon_minitimeby Filio Mortale 2015-03-14, 21:13

» GY.I.K.
Dún Medve Fogadó I_icon_minitimeby Admin 2015-02-18, 19:35

» Ember Könyve
Dún Medve Fogadó I_icon_minitimeby Filio Mortale 2015-02-15, 09:31


 

 Dún Medve Fogadó

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Dierol
Tapasztalt Kalandozó
Dierol


Reagszám : 336

Karakterlap
Név: Calhen Tario

Dún Medve Fogadó Empty
TémanyitásTárgy: Dún Medve Fogadó   Dún Medve Fogadó I_icon_minitime2015-01-15, 00:06

Dún Medve Fogadó Vil%C3%A1g79
Vissza az elejére Go down
Dierol
Tapasztalt Kalandozó
Dierol


Reagszám : 336

Karakterlap
Név: Calhen Tario

Dún Medve Fogadó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dún Medve Fogadó   Dún Medve Fogadó I_icon_minitime2015-01-15, 00:07

A csevegő ismét megnyitotta kapuit! Very Happy Lehet beköltözködni az oldalra Smile
Vissza az elejére Go down
Dierol
Tapasztalt Kalandozó
Dierol


Reagszám : 336

Karakterlap
Név: Calhen Tario

Dún Medve Fogadó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dún Medve Fogadó   Dún Medve Fogadó I_icon_minitime2015-01-15, 23:26

Vissza az elejére Go down
Dierol
Tapasztalt Kalandozó
Dierol


Reagszám : 336

Karakterlap
Név: Calhen Tario

Dún Medve Fogadó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dún Medve Fogadó   Dún Medve Fogadó I_icon_minitime2015-01-17, 20:19

Lfg.hu-n talán utol lehet érni:

Aztlan
Dún Medve Fogadó Photo-thumb-11927

Rendszeres fórumozó
Fórumita
Dún Medve Fogadó Star2
218 Hozzászólás



Kelt 2007.04.23, 19:21
Üdvöz!

Aztat szeretném mondani, hogy éjszaka dolgozni jó... vagyis szerintem nem, de én lenni kicsike kis pont. Tehát leghamarább szombatnak éjszakáján teszem tiszteletem a társaságban.

Quedra
Vissza az elejére Go down
Dierol
Tapasztalt Kalandozó
Dierol


Reagszám : 336

Karakterlap
Név: Calhen Tario

Dún Medve Fogadó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dún Medve Fogadó   Dún Medve Fogadó I_icon_minitime2015-01-17, 20:24

Csak hogy tudjátok - elkezdtem újra megírni a "kezdő" reagokat (sajnos az utolsó 15 reagot nem tudtam előásni)
Vissza az elejére Go down
Filio Mortale
Kezdő Kalandozó
Filio Mortale


Reagszám : 50

Karakterlap
Név:

Dún Medve Fogadó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dún Medve Fogadó   Dún Medve Fogadó I_icon_minitime2015-01-17, 20:25

Dierol írta:
Lfg.hu-n talán utol lehet érni:

Aztlan
Dún Medve Fogadó Photo-thumb-11927



Rendszeres fórumozó
Fórumita
Dún Medve Fogadó Star2
218 Hozzászólás





Kelt 2007.04.23, 19:21
Üdvöz!

Aztat szeretném mondani, hogy éjszaka dolgozni jó... vagyis szerintem nem, de én lenni kicsike kis pont. Tehát leghamarább szombatnak éjszakáján teszem tiszteletem a társaságban.

Quedra


Üdv!

No én is küldtem néki PM-t az LFG.hu-n ha mán a Skypen bakik visszaírni egy bakfittyet is  Evil or Very Mad
Vissza az elejére Go down
Filio Mortale
Kezdő Kalandozó
Filio Mortale


Reagszám : 50

Karakterlap
Név:

Dún Medve Fogadó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dún Medve Fogadó   Dún Medve Fogadó I_icon_minitime2015-01-17, 20:26

Dierol írta:
Csak hogy tudjátok - elkezdtem újra megírni a "kezdő" reagokat (sajnos az utolsó 15 reagot nem tudtam előásni)

Üdv!

Az utolsó 4-5 játékosi reagomat formázás nélkül tudom részedre word-ben prezentálni ha kell  Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
Dierol
Tapasztalt Kalandozó
Dierol


Reagszám : 336

Karakterlap
Név: Calhen Tario

Dún Medve Fogadó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dún Medve Fogadó   Dún Medve Fogadó I_icon_minitime2015-01-17, 20:30

Az nagyon jó lenne Smile
Leginkább az utolsó reagod kellene, hogy minél jobban passzoljon a folytatás Smile
Vissza az elejére Go down
Filio Mortale
Kezdő Kalandozó
Filio Mortale


Reagszám : 50

Karakterlap
Név:

Dún Medve Fogadó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dún Medve Fogadó   Dún Medve Fogadó I_icon_minitime2015-01-17, 20:33

Dierol írta:
Az nagyon jó lenne Smile
Leginkább az utolsó reagod kellene, hogy minél jobban passzoljon a folytatás Smile

Üdv!

Egyenlőre csak sajna ezt a kettőt találtam meg....

Dún Medve Fogadó Lan_0310 Lan Ro-Ryen (Lan A Lassú)
__________________________________________________
Mesélő: Dierol
Helyszín: Ardúnia, Kufáron
Időpont: Nyárelő
Esemény: Vacsora
Résztvevők: Vanina, Wÿk di-Aquor, Lan Ro-Ryen, Haren Jakan, Ellassor Thunderlaugh
__________________________________________________
 
Az események enyhe mélabús kimenetelt vesznek a kereskedőhajón a Kufáron, egyenlőre nincs okom rosszat feltételezni, de Xao kapitány inkább tűnik számomra egy elegáns kalóznak mint kereskedőnek ezért Hajnalt, Vaninát és Kiinat is hátrahagyom, Vaninat a korlátnál miután úgy tűnik egyfajta honvágy által keltett enyhe apátiába süllyedt. A lakhelyünk birtokbavétele után vissza fogottan mint egy jól nevelt macska körbesündörgöm a hajtót és nyitva tartom a szemem valamint hegyezem a fülem, a felfedezéshez segítségül hívom a művészetet és „jelentéktelenné” változtatom magamat ( G. 171. o. Mentális illúzió – Láthatatlanság formája 2. szint Jelentéktelenség) . Miután körbejártam a hajót megpihenek a Kufár orrészében és elgondolkozok a látottakon, miközben mentális mozaikként rakosgatom ki a Kufáron szolgálók és Xao kapitány jellemrajzát.
A vacsorához a legegyszerűbb ám még tiszta ruházatomat öltöm magamra egyedül a széles selyemöv mi hivalkodónak tűnhet komolyabb fegyvert nem viszek magammal csak a quill-eket tűzöm a hátam mögé. A vacsora minden falatját kiélvezem, miközben elismeréssel hallgatom Xao kapitány történeteit, miket igazi regemondó művészként ad elő. A vacsora végeztével könnyed kérdést szegezek a kapitánynak miben már egy újabb üzlet lehetősége is benne foglaltatik.
 
-          Xao kapitány amennyiben nem tartja tolakodásnak szívesen megtudnám a Kufár további útvonalát, mert esetleg a következő kikötőn túl is igénybe vennénk a szolgálatait amennyiben annak ára az ésszerűség határain belül marad és az eredeti útvonal esetleg érinti az arcantisi Merussa kikötőjét.


 
Dún Medve Fogadó Lan_0310 Lan Ro-Ryen (Lan A Lassú)
__________________________________________________
Mesélő: Dierol
Helyszín: Ardúnia, Kufáron
Időpont: Nyárelő
Esemény: Vacsora és Út közben
Résztvevők: Vanina, Wÿk di-Aquor, Lan Ro-Ryen, Haren Jakan, Ellassor Thunderlaugh
__________________________________________________
 
Úgy tűnik egyenlőre biztonságban vagyunk a Kufár fedélzetén Xao kapitány emberei a sárkánygerinc különböző tájairól származnak, ám a dolgukat azt értik. Wÿk di-Aquor-ral sem lesz probléma, bár nemesen született kard nemes de legalább gavallér, legalábbis egyenlőre és ha csélcsap hegyek lányát boldoggá és elégedetté teszi az nekünk csak jó. Vacsorát követően félrevonom Xao kapitányt és Merussa kikötőjéig kifizetem neki a tíz naponkénti két aranyat fejenként a kis társaságunkra, miközben halkan dicsérem a Kufárt.
 
-          Xao kapitány igen csodálatra méltó a hajója remélem még hosszú ideig kísérik egymást útjukon.
 
Úgy tűnik a gyomromat jobban megviseli az utazás mint a szellememet, igazán megváltás a mikor a Kufár végre kiköt Portella kikötőjében, személy szerint nem kívánok partra szállni ám Vaninát már nem tudom visszatartani csak remélni tudom, hogy nem fut bele valami kényes ellenőrzésbe vagy  Min-Rui Peng nagyúr által megidézett égi küldöttbe ki a szobor nyomait kutatja. A gondolatmenetem komorrá válik ezért kis magányra és megtisztulásra vágyva a lehorgonyzott Kufár orrába vonulok meditálni. Önvizsgálat közben az erők síkjáról valaki megkopogtatja szellememet, míg a valóságban nyomát sem látom senkinek, miközben a kopogtatás újra érkezik, bár a Kufár aurája erős azért kis játékkal minden kijátszható. Elsimítom mentálomat, miközben kitisztítom mágikus érzékeimet és az eddig tapasztalt kopogásra hangolom és türelmesen várok, vajon visszatér rejtőzködő látogatom.
(Diszciplínák: Érzéktisztítás, Neh.: 10%, Meditáció ideje: összpontosítás)
Vissza az elejére Go down
Dierol
Tapasztalt Kalandozó
Dierol


Reagszám : 336

Karakterlap
Név: Calhen Tario

Dún Medve Fogadó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dún Medve Fogadó   Dún Medve Fogadó I_icon_minitime2015-01-18, 20:55

Az utolsó mesélői reagot már megtaláltam, miután írtam egy újat  Mad Mindegy, most már marad az új.
Vissza az elejére Go down
Dierol
Tapasztalt Kalandozó
Dierol


Reagszám : 336

Karakterlap
Név: Calhen Tario

Dún Medve Fogadó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dún Medve Fogadó   Dún Medve Fogadó I_icon_minitime2015-01-20, 19:30

Üdv, Quedra! Már kezdtem aggódni, hogy nem kerülsz elő Very Happy
A regisztrációs hercehurcáid nem értek ám végett!
Rpgenerations
A fenti linken is azonosítsd magad - ott kezdtem el folytatni a kaland mesélését, ezt az oldalt pedig vésztartaléknak/tükörnek/biztonsági mentésnek szánom, arra az esetre, ha a másik fórummal/fórumon történne valami (pl. Filio kirúgatja magát Rolling Eyes )
Vissza az elejére Go down
Filio Mortale
Kezdő Kalandozó
Filio Mortale


Reagszám : 50

Karakterlap
Név:

Dún Medve Fogadó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dún Medve Fogadó   Dún Medve Fogadó I_icon_minitime2015-01-20, 20:01

Dierol írta:
Üdv, Quedra! Már kezdtem aggódni, hogy nem kerülsz elő Very Happy
A regisztrációs hercehurcáid nem értek ám végett!
Rpgenerations
A fenti linken is azonosítsd magad - ott kezdtem el folytatni a kaland mesélését, ezt az oldalt pedig vésztartaléknak/tükörnek/biztonsági mentésnek szánom, arra az esetre, ha a másik fórummal/fórumon történne valami (pl. Filio kirúgatja magát Rolling Eyes )

Háháhá!

Köszike, hogy bízol bennem és a képességeimben, no meg az önuralmam hiányában  Laughing Twisted Evil Rolling Eyes Wink
Vissza az elejére Go down
Dierol
Tapasztalt Kalandozó
Dierol


Reagszám : 336

Karakterlap
Név: Calhen Tario

Dún Medve Fogadó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dún Medve Fogadó   Dún Medve Fogadó I_icon_minitime2015-01-20, 21:26

Ami késik nem múlik Very Happy

Elkezdtem feltölteni a legrégebbi archívumot (mivel az van meg hiánytalanul), s megpróbálom egységesíteni kicsit a reagok külalakját, meg kijavítani a véletlen helyesírási hibákat Smile
Vissza az elejére Go down
Quedra
Kezdő Kalandozó
Quedra


Reagszám : 4

Karakterlap
Név:

Dún Medve Fogadó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dún Medve Fogadó   Dún Medve Fogadó I_icon_minitime2015-01-21, 00:03

Üdvöz!

Örvendek, hogy örvendtek. De...
A további regisztrációs tortúrát jelenleg kénytelen leszek X ideig elhalasztani, ugyanis a linkelt oldal eccerű html lapként jelenik meg nálam és... mivel ez a verziója egy weblapnak eléggé fapados. Semmiféle esélyemsenincs, hogy a regisztráció folyamán kért (nem vagy robot ellenőrző) betűhalmazt megtekintsem. És/vagy esetleg meghallgassam.

Szemléltetés: Regisztráció a böngészőmben
Amit nem értek az az, hogy valami beállítási gondom van, vagy maga a weboldal ilyen fapados. (Persze... az érdekes, hogy a csak itten jelentkezik ez a probléma.)

Témaváltás.
Ha, és amennyiben eme portál fejlesztése még folyamatban vagyon. Kérném tisztelettel, hogy a erősen kék színeket ne nagyon használjuk ebben a betűméretben, és fajtával mer' vén vagyok, és szenilis. Valamint kiég a kis retinám. És még nem is látom mit takar eme színű írás.
Vissza az elejére Go down
Dierol
Tapasztalt Kalandozó
Dierol


Reagszám : 336

Karakterlap
Név: Calhen Tario

Dún Medve Fogadó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dún Medve Fogadó   Dún Medve Fogadó I_icon_minitime2015-01-21, 11:31

Fura a dolog, mert a másik fórum sem annyira fapados, mint amilyennek neked mutatta magát Rolling Eyes A képet megmutatom majd az ottaniaknak, csak azt áruld el, hogy milyen böngészőt használsz.
A kékkel már én is szemeztem, úgy hogy óhajodnak megfelelően olvashatóbbá tettem Wink
Vissza az elejére Go down
Quedra
Kezdő Kalandozó
Quedra


Reagszám : 4

Karakterlap
Név:

Dún Medve Fogadó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dún Medve Fogadó   Dún Medve Fogadó I_icon_minitime2015-01-21, 12:08

Üdvöz!

Közben sikeredett a procedúrát végrehajtani (átgyöttem winf... dózra), és a chrome behozta a ódalt.
Így első megközelítésben a Firefox (szösztugya milyen verziója - mer' a ablakos rendszeren is néztem), és a fórummotor nem komálják egymást. A komolyabb technikai fejesugrást jól meghagyom a fórumot irányító néniknek, és bácsiknak.
Ha estig eljutok addig megtekintem majd a linuxos platformon átalam használt chromium böngészőjének lehetőségeit. (Igaz azt nem szokom használni, csak párhavonta, ha olyan oldalt akarok megtekinteni, amivel a tűzróka nem boldogul. Monnyuk... ezek nagyrészt kormányzati, és hivatalos oldalaknál jönnek elő. Ami megin'csak érdekes. De cserébe nemigen tartozik a témához.

Ja. Ami fontos informácijó részetekre, hogy továbbra se fogom (Filio mesterhez hasonlóan) a kapkodós irányvonalat követni. Se túl sok energiám, se túl sok időm nem van mostanság. Ennek ellenire a heti/kétheti egy szem reagot talán fogom tudni tartani.


Békesség!
Vissza az elejére Go down
Dierol
Tapasztalt Kalandozó
Dierol


Reagszám : 336

Karakterlap
Név: Calhen Tario

Dún Medve Fogadó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dún Medve Fogadó   Dún Medve Fogadó I_icon_minitime2015-01-21, 19:38

Hümm-hümm. Sőt, érdekes Shocked Mindkét fórummal Kubuntu 14.04 LTS-en át szemezek, Chrome Verzió: 34.0.1847.132 -val, és semmi gondom nem volt vele. 
S ha már a reagoknál tartunk - neked nincs meg véletlenül az utolsó mesélői s játékosi reag? Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
Quedra
Kezdő Kalandozó
Quedra


Reagszám : 4

Karakterlap
Név:

Dún Medve Fogadó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dún Medve Fogadó   Dún Medve Fogadó I_icon_minitime2015-01-21, 23:21

Üdvöz!

Nem lenni nagy szagtekintély programozás terén. De pár pillanatra fülön ragadtam a mink gugli haverunkat, oszt olyasmire célozgatott, hogyhát s HTML, meg a XHTML web/fórum szerkesztési módozatok között van némi különbség. Vagyis, ami az egyikben megengedett és elfogadott módszer arra másik bután néz.
Meg célozgatott olyasmire is, hogy azok akik a XHTML-t jól használják, közelsenmbiztos levetkezték az eddigi berögződéseiket. Vagyis nem jól használják az új platformot. De cserébe nem is néznek utána az új módi apróbb-nagyobb eltéréseinek. (Ugye a pogramozó az ért hozzá. Mindenki más meg gyökér, és ógya meg ahogy tugya.)
Ez utóbbi eshetőségre nem vennék azér mérget, mer nem vagyok képben a másik fórum gazdijának képességeivel kapcsolatban.

Viszont. Ha tűzrókán nyitok egy webkonzol ablakocskát akkó tanálkozok egy szolid veres figyelmeztetéssel, miszerint:

Idézet :
ReferenceError: smc_Toggle is not defined                                                                 index.php:968
Jelszómezők találhatók egy nem biztonságos (http://) oldalon. Ez biztonsági kockázat, amely lehetővé teszi a bejelentkezési adatok ellopását.[További információ]
Jelszómezők találhatók egy nem biztonságos (http://) űrlapműveletet tartalmazó űrlapon. Ez biztonsági kockázat, amely lehetővé teszi a bejelentkezési adatok ellopását.[További információ]"
Tehát lehetséges némi security beállítási difi is.

Amúgy valóban. Xubuntu 12.04 LTS-en is ügyesen betölti a Chromium. Csak a tűzrókán rendetlenkedik.
Depersze... nem szeretem Chrome és portjait, mert leölik a gépem prociidejét, ha 2+ lap van megnyitva. (Ami nálam azért meglehetősen jellemző eset.)
Hiába no. A gépem is vén, meg szakállas. És nem bírja mán ezeket a mostani erőforrásigényes alkalmazásokat.


Meglévő reag-os kérdés.
Ha emlékezetem nem csal a saját reagjaim megvannak.
Valahun.
De ezeket fel kell túrjam. Ami nem ma lesz.
Majd igyekszem azér. Wink


Békesség!
Vissza az elejére Go down
Dierol
Tapasztalt Kalandozó
Dierol


Reagszám : 336

Karakterlap
Név: Calhen Tario

Dún Medve Fogadó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dún Medve Fogadó   Dún Medve Fogadó I_icon_minitime2015-01-21, 23:32

Ha már ilyesmiről beszélgetünk... nem értesz a fórumokhoz? Rolling Eyes A jelenlegi gondom az, hogy bepakoltam a legutóbbi hozzászólásokat bal oldalra egy dobozba, hogy lássuk őket, mint régebben. Szép, jó és működik. Telónál viszont minden összemegy, hogy az oldal beleférjen a képbe - kivéve azt a szövegdobozt - ezzel "igényesen" kitakarva a fórum bal oldalából egy szép darabot scratch Gondoltam alulra teszem - de oda meg még nem sikerült lekényszerítenem (alapból jobb vagy bal oldal közül választhatok)...


Edit: megoldva, + alul van az index oldalon a "ki mit csinál?" szöveg. Ami valójában egy link (a kedvenc funkcióm Razz ) s Ynev Világának jól ismert menüpontját hozza elő Wink Filionak kötelező darab Smile
Vissza az elejére Go down
Dierol
Tapasztalt Kalandozó
Dierol


Reagszám : 336

Karakterlap
Név: Calhen Tario

Dún Medve Fogadó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dún Medve Fogadó   Dún Medve Fogadó I_icon_minitime2015-04-02, 20:29

Jelentem, az OM archívumát átemeltem, most jön az Ynev Világának bejegyzései - kicsit lassabban, mert újra végig kell olvasnom minden szöveget, és ki kell javítanom az ékezet hiányokat  Olvas Sajnos a dátumokat sem tudom előásni, mint eddig. De Nava első ragja már bent van Very Happy
Vissza az elejére Go down
Filio Mortale
Kezdő Kalandozó
Filio Mortale


Reagszám : 50

Karakterlap
Név:

Dún Medve Fogadó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dún Medve Fogadó   Dún Medve Fogadó I_icon_minitime2015-04-19, 16:45

Breko - breko maday maday sos sos Thyrielék oldala megint lehalt és "nem regisztrált" oldal üzit írja ki
Vissza az elejére Go down
Dierol
Tapasztalt Kalandozó
Dierol


Reagszám : 336

Karakterlap
Név: Calhen Tario

Dún Medve Fogadó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dún Medve Fogadó   Dún Medve Fogadó I_icon_minitime2015-04-19, 17:00

Látom, és nekem is ezt írja ki. Az ottani hibaüzenetek közül ez nekem még újnak számít - bár a nem regisztrált oldal kissé aggasztó Neutral Majd meglátjuk, hogy mi lesz.
Vissza az elejére Go down
Filio Mortale
Kezdő Kalandozó
Filio Mortale


Reagszám : 50

Karakterlap
Név:

Dún Medve Fogadó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dún Medve Fogadó   Dún Medve Fogadó I_icon_minitime2015-04-19, 17:02

Dierol írta:
Látom, és nekem is ezt írja ki. Az ottani hibaüzenetek közül ez nekem még újnak számít - bár a nem regisztrált oldal kissé aggasztó Neutral Majd meglátjuk, hogy mi lesz.

Üdv!

Jah és nyilvánosan is gratula a moderátori besoroláshoz odaát  lol!
Vissza az elejére Go down
Dierol
Tapasztalt Kalandozó
Dierol


Reagszám : 336

Karakterlap
Név: Calhen Tario

Dún Medve Fogadó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dún Medve Fogadó   Dún Medve Fogadó I_icon_minitime2015-04-19, 17:09

Kösz, de jelen esetben ez most nem számít - bár tény, hogy megkönnyíti majd az archiválást Smile
Szerintem fel fogom cserélni a mentési sorrendet, és nyitok ide is egy topicot az aktuális állásról.
Mellékesen a Vadűrt te is el tudnád menteni - amilyen sebességgel pörög a kaland, nem is lenne nehéz frissen tartani Rolling Eyes A leggyorsabb az, ha belépsz ott a kimásolandó hozzászólásba, mint idézet vagy szerkesztés, Ctrl+a, Ctrl+c, és itt az új válasz küldésénél ctrl+v. A végén pedig az eredeti oldalon nyomsz egy mégse gombot, hogy nem akarod szerkeszteni-idézni a szöveget.
Ezzel minden formázást átmásolsz ide, és nem kell szöszölni vele...
Vissza az elejére Go down
Filio Mortale
Kezdő Kalandozó
Filio Mortale


Reagszám : 50

Karakterlap
Név:

Dún Medve Fogadó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dún Medve Fogadó   Dún Medve Fogadó I_icon_minitime2015-04-19, 17:12

Dierol írta:
Kösz, de jelen esetben ez most nem számít - bár tény, hogy megkönnyíti majd az archiválást Smile
Szerintem fel fogom cserélni a mentési sorrendet, és nyitok ide is egy topicot az aktuális állásról.
Mellékesen a Vadűrt te is el tudnád menteni - amilyen sebességgel pörög a kaland, nem is lenne nehéz frissen tartani Rolling Eyes A leggyorsabb az, ha belépsz ott a kimásolandó hozzászólásba, mint idézet vagy szerkesztés, Ctrl+a, Ctrl+c, és itt az új válasz küldésénél ctrl+v. A végén pedig az eredeti oldalon nyomsz egy mégse gombot, hogy nem akarod szerkeszteni-idézni a szöveget.
Ezzel minden formázást átmásolsz ide, és nem kell szöszölni vele...

Üdv!

Köszi a tippet assszem meg is lépem ha még nem késtem el  Very Happy

EDIT: Ui: Lennél szíves egy D&D fórumrészt létrehozni, ha megkérlek köcce Smile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Dún Medve Fogadó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dún Medve Fogadó   Dún Medve Fogadó I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Dún Medve Fogadó
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Fórum :: Játéktér :: Codex :: Nadír Könnyei-
Ugrás: