Fórum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Az Ynev Világának és az RPGenerations menekülttábora és fórumos szerepjáték oldal archívum, bármely rendszer számára. Codex, WOD, Magus, Shadowrun, stb...
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés
Új Hozzászólások
» Nadír Könnyei - Archívum
Törött Dob (Általános Beszélgetés) - Page 3 I_icon_minitimeby Dierol 2015-08-07, 20:46

» Törött Dob (Általános Beszélgetés)
Törött Dob (Általános Beszélgetés) - Page 3 I_icon_minitimeby Admin 2015-05-13, 17:50

» Fórumkodás és kalandmentés
Törött Dob (Általános Beszélgetés) - Page 3 I_icon_minitimeby Admin 2015-05-13, 17:49

» Dún Medve Fogadó
Törött Dob (Általános Beszélgetés) - Page 3 I_icon_minitimeby Dierol 2015-04-26, 17:27

» Nadír Könynei
Törött Dob (Általános Beszélgetés) - Page 3 I_icon_minitimeby Dierol 2015-04-25, 19:13

» Észrevételek
Törött Dob (Általános Beszélgetés) - Page 3 I_icon_minitimeby Navaratna 2015-04-24, 20:36

» Nadír Könnyei 2015 OverLoad
Törött Dob (Általános Beszélgetés) - Page 3 I_icon_minitimeby Filio Mortale 2015-03-14, 21:13

» GY.I.K.
Törött Dob (Általános Beszélgetés) - Page 3 I_icon_minitimeby Admin 2015-02-18, 19:35

» Ember Könyve
Törött Dob (Általános Beszélgetés) - Page 3 I_icon_minitimeby Filio Mortale 2015-02-15, 09:31


 

 Törött Dob (Általános Beszélgetés)

Go down 
+8
Sol
Cyrgaan KheaLorn
KLM
Thyriel
Siffad
Nasirius
Dierol
Filio Mortale
12 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
Filio Mortale
Kezdő Kalandozó
Filio Mortale


Reagszám : 50

Karakterlap
Név:

Törött Dob (Általános Beszélgetés) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Törött Dob (Általános Beszélgetés)   Törött Dob (Általános Beszélgetés) - Page 3 I_icon_minitime2015-04-20, 20:59

Dierol írta:
Izé, mi az az embőc? Smile

Az embőc a homo sapiens sapiens egy speciális alfaja mondhatni mutáns  Razz
Vissza az elejére Go down
Dierol
Tapasztalt Kalandozó
Dierol


Reagszám : 336

Karakterlap
Név: Calhen Tario

Törött Dob (Általános Beszélgetés) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Törött Dob (Általános Beszélgetés)   Törött Dob (Általános Beszélgetés) - Page 3 I_icon_minitime2015-04-20, 21:10

Fura. Shocked .. azt írja az újság (a fenti link), hogy az SMF-el nem kompatibilis... viszont láttam az admin oldalán SMF fórum létrehozását, mint opciót. Holnap megnézem, hogy mit is láttam scratch

Szia Thyriel! Smile Globális modi státuszt kaptál Wink
Vissza az elejére Go down
Filio Mortale
Kezdő Kalandozó
Filio Mortale


Reagszám : 50

Karakterlap
Név:

Törött Dob (Általános Beszélgetés) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Törött Dob (Általános Beszélgetés)   Törött Dob (Általános Beszélgetés) - Page 3 I_icon_minitime2015-04-20, 21:13

Dierol írta:
Fura. Shocked .. azt írja az újság (a fenti link), hogy az SMF-el nem kompatibilis... viszont láttam az admin oldalán SMF fórum létrehozását, mint opciót. Holnap megnézem, hogy mit is láttam scratch

Töredelmesen bevallom, hogy a technikai része nem nagyon hoz lázba ezért nyugodtan meg lehet kövezni. Engem inkább az érdekel, hogy egy stabil megbízható fórumfelületen tudjunk nyugodalmasan játszani  Smile
Vissza az elejére Go down
Thyriel
Kezdő Kalandozó
Thyriel


Reagszám : 3

Karakterlap
Név:

Törött Dob (Általános Beszélgetés) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Törött Dob (Általános Beszélgetés)   Törött Dob (Általános Beszélgetés) - Page 3 I_icon_minitime2015-04-20, 21:20

QQcs

Magam is azt szeretném elérni, hogy stabil legyen a dolog, de úgy tűnik, hogy az nem az atw oldalán lesz. Kértem kapcsolják vissza, de a mentést mindenképp erősen javaslom! 

Valami picuri pénzzel magam is hozzájárulhatok, de akkor kéne valaki aki megmondja mire érdemes költenünk mert nagyon nem ismerem ki magam az ilyesmiben.

A SMF mellett a phpbb vel is kacérkodtam, de azt még kevésbé ismerem mint az SMF-et. Utóbbiból többel találkoztam, de ha már tényleg tip-topot akarunk akkor felőlem phpbb is lehet... 

Legyen igényes... ha már költünk rá^^
(mint ez, de remélem azért a regain is tetszett odaát^^)

mondjuk alapvetően az SMF motor és a database megvan, így csak tárhely ahova fel lehet dobni
de azért megvárom még az atw-t...
Vissza az elejére Go down
Dierol
Tapasztalt Kalandozó
Dierol


Reagszám : 336

Karakterlap
Név: Calhen Tario

Törött Dob (Általános Beszélgetés) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Törött Dob (Általános Beszélgetés)   Törött Dob (Általános Beszélgetés) - Page 3 I_icon_minitime2015-04-20, 21:24

Az archiválás ennek a fórumnak a célja Very Happy Egyszerre két önálló felület ritkán térdel le - legalábbis nagyon remélem Rolling Eyes
Én sem ismerem a fórummotorokat és a beállítási lehetőségeiket - ezen is látszik (pl. a kockadobó elég fapados funkciójú) De vannak rajtunk kívül mások is.
Vissza az elejére Go down
Filio Mortale
Kezdő Kalandozó
Filio Mortale


Reagszám : 50

Karakterlap
Név:

Törött Dob (Általános Beszélgetés) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Törött Dob (Általános Beszélgetés)   Törött Dob (Általános Beszélgetés) - Page 3 I_icon_minitime2015-04-20, 21:40

Üdv!

Mint írtam egyenlőre a kinézet nem nagyon hoz lázba, ha majd lesz stabil felületünk akkor ha van elég vállalkozó kedvű és hozzáértő személy lehet majd kacérkodni a többféle megjelenés (skin) "raktárral" és mivel az oldal reméljük továbbra is széles palettát fog felölelni a játékok tekintetében ezért először talán valami semleges (fórumfelület) megjelenés lenne jó, talán. Osztán a később lehet majd kacérkodni a személy szerint állítható megjelenésekkel én például el tudnék viselni egy jófajta dark ghot hangulatú felületet vagy másik végletként virtuál és neonfényektől övezett Tron-ba oltott Ghost in the Shell megjelenést de ezeket nem erőltetném senkire  Very Happy
Vissza az elejére Go down
KLM
Kezdő Kalandozó
KLM


Reagszám : 13

Karakterlap
Név:

Törött Dob (Általános Beszélgetés) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Törött Dob (Általános Beszélgetés)   Törött Dob (Általános Beszélgetés) - Page 3 I_icon_minitime2015-04-20, 21:47

A magam részéről mind a mai napig elvagyok az Elite grafikai szintjével.

Igen, 1984, ZX Spectrum....
Vissza az elejére Go down
Dierol
Tapasztalt Kalandozó
Dierol


Reagszám : 336

Karakterlap
Név: Calhen Tario

Törött Dob (Általános Beszélgetés) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Törött Dob (Általános Beszélgetés)   Törött Dob (Általános Beszélgetés) - Page 3 I_icon_minitime2015-04-20, 22:01

A regisztrálni vágyóknak: a rendszer nekem a freemail-es címemre kiírta, hogy nem tetszik neki - freemail-el feltehetőleg nektek sem fog sikerülni.... Rolling Eyes Mondjuk azért egy próbát megérhet, csak ne lepődjetek meg.
Vissza az elejére Go down
Cyrgaan KheaLorn
Kezdő Kalandozó
Cyrgaan KheaLorn


Reagszám : 2

Törött Dob (Általános Beszélgetés) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Törött Dob (Általános Beszélgetés)   Törött Dob (Általános Beszélgetés) - Page 3 I_icon_minitime2015-04-21, 08:38

Én is eljutottam idáig. Smile

Azt meg kell hagyni, pofás kis "archiválót" dobtatok össze, nem tudom, ki követte el. Smile

CKL
Vissza az elejére Go down
Dierol
Tapasztalt Kalandozó
Dierol


Reagszám : 336

Karakterlap
Név: Calhen Tario

Törött Dob (Általános Beszélgetés) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Törött Dob (Általános Beszélgetés)   Törött Dob (Általános Beszélgetés) - Page 3 I_icon_minitime2015-04-21, 18:46

Jelentem, az rpgenerations.hu és .com címek regisztrálását elkezdtem Smile
2-4 napot írtak a pénz lekönyvelésére. Utána már csak a tárhely maradt, ami szerintem szintén pár nap.
Vissza az elejére Go down
Sol
Kezdő Kalandozó
Sol


Reagszám : 1

Törött Dob (Általános Beszélgetés) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Törött Dob (Általános Beszélgetés)   Törött Dob (Általános Beszélgetés) - Page 3 I_icon_minitime2015-04-21, 19:13

Sziasztok!
Vissza az elejére Go down
Cyrgaan KheaLorn
Kezdő Kalandozó
Cyrgaan KheaLorn


Reagszám : 2

Törött Dob (Általános Beszélgetés) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Törött Dob (Általános Beszélgetés)   Törött Dob (Általános Beszélgetés) - Page 3 I_icon_minitime2015-04-21, 19:20

Dierol írta:
Jelentem, az rpgenerations.hu és .com címek regisztrálását elkezdtem Smile
2-4 napot írtak a pénz lekönyvelésére. Utána már csak a tárhely maradt, ami szerintem szintén pár nap.

Üdv!

Ez remek hír. Smile

Remélhetőleg nem szerzői majomságok miatt lőtték le az atw-s verziót, és akkor ezt talán nem fogják.

CKL
Vissza az elejére Go down
Filio Mortale
Kezdő Kalandozó
Filio Mortale


Reagszám : 50

Karakterlap
Név:

Törött Dob (Általános Beszélgetés) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Törött Dob (Általános Beszélgetés)   Törött Dob (Általános Beszélgetés) - Page 3 I_icon_minitime2015-04-21, 19:59

Dierol írta:
Jelentem, az rpgenerations.hu és .com címek regisztrálását elkezdtem Smile
2-4 napot írtak a pénz lekönyvelésére. Utána már csak a tárhely maradt, ami szerintem szintén pár nap.

Üdv!

Akkor most már csak a bankszámlaszámot kell megadnod ahová a zseppát, lóvét, píííízt magyarán HUF-ot utalhatjuk  Razz

Tiszteletem.
Vissza az elejére Go down
Dierol
Tapasztalt Kalandozó
Dierol


Reagszám : 336

Karakterlap
Név: Calhen Tario

Törött Dob (Általános Beszélgetés) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Törött Dob (Általános Beszélgetés)   Törött Dob (Általános Beszélgetés) - Page 3 I_icon_minitime2015-04-21, 20:08

Először működjön, nem? Very Happy
Vissza az elejére Go down
Dierol
Tapasztalt Kalandozó
Dierol


Reagszám : 336

Karakterlap
Név: Calhen Tario

Törött Dob (Általános Beszélgetés) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Törött Dob (Általános Beszélgetés)   Törött Dob (Általános Beszélgetés) - Page 3 I_icon_minitime2015-04-22, 10:47

Na, az eredmény: az rpgenerations.com cím már a miénk, tárhellyel együtt. Az admin felületet ma este megadom Thyrielnek is, pár szavas utalással, hogy mit hol talál. A lényeg most jön: felpakolni a fórum mind a kettő megáját a tárhelyre Very Happy Ilyet még nem csináltam, lehet, hogy kell majd segítség Smile
Vissza az elejére Go down
Dierol
Tapasztalt Kalandozó
Dierol


Reagszám : 336

Karakterlap
Név: Calhen Tario

Törött Dob (Általános Beszélgetés) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Törött Dob (Általános Beszélgetés)   Törött Dob (Általános Beszélgetés) - Page 3 I_icon_minitime2015-04-22, 19:47

Thyriel, ment a levél Wink
Jellemző, hogy a .com címet minden macera nélkül megkaptuk - a magyar .hu címhez személyi igazolvány szám és két tanú kell(ett)  Dolgozik  Szóval majd az oldalon található anyagokért én ülök - levest meg ti hoztok Razz

A regisztrációhoz kapcsolódó "cikk"
Kétértelmű webcímek


A hozzászólást Dierol összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 2015-04-22, 20:36-kor.
Vissza az elejére Go down
KLM
Kezdő Kalandozó
KLM


Reagszám : 13

Karakterlap
Név:

Törött Dob (Általános Beszélgetés) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Törött Dob (Általános Beszélgetés)   Törött Dob (Általános Beszélgetés) - Page 3 I_icon_minitime2015-04-22, 20:15

Belefőzzük a reszelőt is.
Vissza az elejére Go down
Filio Mortale
Kezdő Kalandozó
Filio Mortale


Reagszám : 50

Karakterlap
Név:

Törött Dob (Általános Beszélgetés) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Törött Dob (Általános Beszélgetés)   Törött Dob (Általános Beszélgetés) - Page 3 I_icon_minitime2015-04-22, 20:35

Dierol írta:
Thyriel, ment a levél Wink
Jellemző, hogy a .com címet minden macera nélkül megkaptuk - a magyar .hu címhez személyi igazolvány szám és két tanú kell(ett)  Dolgozik  Szóval majd az oldalon található anyagokért én ülök - levest meg ti hoztok Razz

Üdv!

Nem fogsz te seholsenem ülni, mivel a szerzői jog brutál ingovány és asszem vagyunk elegen akik tudják gerjeszteni ezt a lápot, hogy más süllyedjen el benne helyetted, majd leszünk a kisz gollamjaid kik átvezetnek drágaszág a holtlápon  Very Happy

Tiszteletem A Patás  Arrow
Vissza az elejére Go down
Dierol
Tapasztalt Kalandozó
Dierol


Reagszám : 336

Karakterlap
Név: Calhen Tario

Törött Dob (Általános Beszélgetés) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Törött Dob (Általános Beszélgetés)   Törött Dob (Általános Beszélgetés) - Page 3 I_icon_minitime2015-04-22, 21:43

Vissza az elejére Go down
Thyriel
Kezdő Kalandozó
Thyriel


Reagszám : 3

Karakterlap
Név:

Törött Dob (Általános Beszélgetés) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Törött Dob (Általános Beszélgetés)   Törött Dob (Általános Beszélgetés) - Page 3 I_icon_minitime2015-04-23, 16:58

QQcs

Több, mint 48 órája továbbította a support az illetékes munkatárs felé a tiltás feloldásának kérelmét... ma rájuk írtam, hogy meddig kell még erre várni.

Egyenlőre ennyi az update az atw-ről
Vissza az elejére Go down
Dierol
Tapasztalt Kalandozó
Dierol


Reagszám : 336

Karakterlap
Név: Calhen Tario

Törött Dob (Általános Beszélgetés) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Törött Dob (Általános Beszélgetés)   Törött Dob (Általános Beszélgetés) - Page 3 I_icon_minitime2015-04-23, 19:41

Az rpgenerations.com címet összekötöttem a tárhellyel - így már a public_html könyvtár tartalmát mutatja - ami még csak fél siker, mivel nem ott van a fórum Rolling Eyes (az rpgenerations.hu címet ma még nem kaptuk meg, de feltehetőleg enélkül is működhet a dolog)
Remélem a tiltást feloldják - kényelmesebb volna - de szerintem hétfőig nem mozdulnak.
Vissza az elejére Go down
Filio Mortale
Kezdő Kalandozó
Filio Mortale


Reagszám : 50

Karakterlap
Név:

Törött Dob (Általános Beszélgetés) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Törött Dob (Általános Beszélgetés)   Törött Dob (Általános Beszélgetés) - Page 3 I_icon_minitime2015-04-23, 19:50

Dierol írta:
Remélem a tiltást feloldják - kényelmesebb volna - de szerintem hétfőig nem mozdulnak.


Jah jah az jó lenne osztán gyorsban lehetne csattogtatni az "idéz" gombocskát meg a copy + paste bill kombót  Very Happy
Vissza az elejére Go down
Dierol
Tapasztalt Kalandozó
Dierol


Reagszám : 336

Karakterlap
Név: Calhen Tario

Törött Dob (Általános Beszélgetés) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Törött Dob (Általános Beszélgetés)   Törött Dob (Általános Beszélgetés) - Page 3 I_icon_minitime2015-04-24, 07:50

Éjjel egykor jött a levél:

Ezúton értesítjük Önt, hogy a tárgy mezőben jelzett domain név "Feltételes használatba adás" státuszba került 8 napra.  A mai naptól a domain név már technikailag használható.
Ha a 8 nap alatt senki nem támadja meg TT eljárás keretében a regisztrációt, akkor a domain név véglegesen delegálásra kerül, bejegyzetté válik.

Szóval az rpgenerations.hu is a miénk Smile
Vissza az elejére Go down
Navaratna
Kezdő Kalandozó
avatar


Reagszám : 4

Karakterlap
Név:

Törött Dob (Általános Beszélgetés) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Törött Dob (Általános Beszélgetés)   Törött Dob (Általános Beszélgetés) - Page 3 I_icon_minitime2015-04-24, 20:41

Delegálás helyett reflexből degenerálást olvastam...
Vissza az elejére Go down
Dierol
Tapasztalt Kalandozó
Dierol


Reagszám : 336

Karakterlap
Név: Calhen Tario

Törött Dob (Általános Beszélgetés) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Törött Dob (Általános Beszélgetés)   Törött Dob (Általános Beszélgetés) - Page 3 I_icon_minitime2015-04-25, 18:29

Mindegy, hogy mi történik vele, csak legyen már meg Very Happy

A jelenlegi gond az, hogy látszólag sikeresen elkészül a zsír új fórumunk (SMF vagy phbb, angol vagy magyar - a végeredmény szempontjából mindegy) Megkapjuk a hozzá mutató linket, és nem érjük el, mert egy üres oldalt kapunk - miszerint a honlap fejlesztés alatt van... Mad Azon meg nehéz bármit is állítani. Végül megegyeztünk, hogy nem a mi készülékünkben van a hiba, és írtam a szolgáltatónak, hogy büfizzen valamit erre a jelenségre Noszogatás
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Törött Dob (Általános Beszélgetés) - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Törött Dob (Általános Beszélgetés)   Törött Dob (Általános Beszélgetés) - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Törött Dob (Általános Beszélgetés)
Vissza az elejére 
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Törött szilánkok

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Fórum :: Általános :: Taverna-
Ugrás: